Takip edilme tedirginliği program iptal ettirdi

Referandum sürecinde “hayır” kampanyası yürütmek için Hayır Partisi’ni kuran Tuna Bekleviç, Tokat’ta biri dışında diğer programların takip edildikleri endişesiyle iptal olduğunu açıkladı. Bekleviç’in sosyal medya hesabında yaptığı açıklama şu şekilde:

Tokat Turhal ilçesi köylerinde gerçekleştireceğimiz programlar, bir program dışında, iptal olmuştur. Turhal’a yaklaştığımızda takip edildiğimizi hissetmemiz sonrasında yaşadığımız tedirginlik neticesinde ekibimiz öncelikle köy programlarımızı iptal etmiştir. Sonrasında ihbar maksatlı olarak Emniyet ile temas kurmuştur. Ekibimizin Emniyet ile gerçekleştirdiği görüşme sonrasında takip eden araçların emniyete ait olduğu, resmi olarak, ifade edilmiştir. Herhangi bir koruma talebimiz olmadığı halde, üstelik habersizce, programlarımızın ve araçlarımızın takip edilmesinin doğru olmadığı emniyete iletilmiştir.

Bildiğiniz gibi programlarımızı, yaptığımız görüşmeleri ve tüm toplantılarımızı sosyal medya araçları ile şeffaf bir şekilde yayınlıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz hiç bir programda halkımız ile en ufak bir sıkıntı yaşamadığımız için koruma talebinde bulunmadığımızı sürekli ifade ediyoruz. Bu sebeple, talebimiz olmamasına rağmen, ısrarla programlarımızı izleyen, fotoğraf çeken, video ile kaydeden memur arkadaşların, lüzumsuz tedirginlik yaşatmaması için, öncelikle ekibimiz ile tanışmalarını ve kimliklerini ibraz etmelerini rica ederiz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

TekParagraf

TekParagraf

tekparagraf; hayatın hızlı akışı içinde haberi okura özet olarak sunar.
TekParagraf
Paylaş:
TekParagraf

TekParagraf

tekparagraf; hayatın hızlı akışı içinde haberi okura özet olarak sunar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir